Kdo jsme?

Veronika Wallerová

Narodila jsem se roku 1977 v Praze a studovala španělský jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O český jazyk, lingivistiku a literaturu se zajímám odjakživa. Kromě španělštiny mluvím anglicky, německy, portugalsky a rozumím několika málo dalším jazykům. CYPRESS jsem založila roku 2009, abych se mohla práci s jazyky věnovat podle svého. Jsme malá rodinná firma a v naší velikosti je náš základ – jako drobný živnostník se mohu věnovat každému klientovi osobně a pečlivě naslouchat jeho požadavkům a přáním. Stejně pečlivě si CYPRESS vybírá překladatele, se kterými spolupracuje. Snažíme se spolupracovat pouze s rodilými mluvčími, abychom mohli zaručit vysokou kvalitu našich služeb.

V CYPRESS věříme, že nejlepší investicí v byznysu je investice do kvality. Proto se i nadále věnuji studiu jazyků, četbě knih v originále a aktivnímu psaní. Je to nejen relax, ale i neustálé a dennodenní zlepšování dovedností či znalostí z oboru.

 

Naši zákazníci

jsou ti, kterým není lhostejné, jak se veřejně prezentují. Obchodní firmy, studenti, veřejné instituce. Všichni, kterým záleží na efektivním vyjadřování, jazykové správnosti, detailech, kvalitě a dojmu, jímž působí na své okolí.

 

Podnikatel Veronika Wallerová zapsán v živnostenském rejstříku Úřadu MČ Praha 10.

IČO 87005689